Biz Kimiz

TRUE MEDYA SERVISI, TEKNIK HIZMETLERI TÜM MÜŞTERILERIMIZE IHTIYAÇ DUYULAN HER YERDE AYDINLATMA,BALAST ÜRÜNLERI VE STUDYO KURULUM HIZMETI SUNMAK IÇIN GÜVENILIR, VERIMLI, GÜLER YÜZLÜ HIZMET SAĞLAMAK IÇIN ÖNEMLI BIR ROL OYNAMAKTADIR.

2015 YILINDA ARRI MUNIH STEPHANSKIRCHEN FABRIKADAN ALINAN EĞITIM SONRASINDA, ARRI TARAFINDAN VERILEN SERTIFIKA VE YETKI ILE ARRI TÜRKIYE YETKILI SERVIS MERKEZI (SERVIS CENTER ) OLMUŞTUR.

BIZIM TEKNIK UZMANLIK, SATIŞTAN SONRA HERHANGI BIR PROBLEM OLMASI DURUMUNDA, ORIJINAL YEDEK MALZEME ILE CIHAZI EN KISA SÜREDE ONARIMINI YAPIP , MALZEMENIN ILK GÜNKÜ GIBI ÇALIŞMASINI SAĞLAMAKTIR, ARIZA TESPITI,ORJINAL YEDEK MALZEME SATIŞI VE SOFTWARE BU HIZMETLERIMIZDEN SADECE BIR KAÇIDIR,

TRUE MEDYA SERVIS ,CIHAZ ARIZALANMASI DURUMUNDA ,AYNI ARIZA IÇIN 6 AY YEDEK PARÇA IÇIN 1 SENE ÜCRETSIZ SERVIS HIZMETI SUNMAKTADIR.

BIZ SÜREKLI YÜKSEK KALITEDE HIZMET SUNAN MÜŞTERILERIMIZ ILE GERÇEK UZUN VADELI ILIŞKILER KURMAYA ISTIYORUZ.SIZIN TRUE ELEKTRONIK TEKNIK SERVIS EKIBI ILE IHTIYAÇLARINI KARŞILAMAK IÇIN SON DERECE PROFESYONEL BIR HIZMET SUNAN TAM EĞITIMLI ARRIDEN YETKILI SERTIFIKASINI ALMIŞ TEKNISYENLERDEN OLUŞAN BIR EKIP VARDIR.

TRUE MEDYA SERVIS EKIBI, MÜŞTERILERIMIZIN TALEPLERINI ANLAMAK ARIZA TESPITI YAPMAK, MEKANIK , ELEKTRONIK FONKSIYONLARI ILE ÜRÜNLERI IGILI TEKNIK DANIŞMANLIK DA DAHIL OLMAK ÜZERE BIR KIŞISEL HIZMET SUNMAKTADIR.

TRUE MEDYA SERVIS , HER TÜRLÜ TEKNIK KONULARDA VE SORUNLARDA E-POSTA DESTEĞI VERMEKTEDIR, MALZEMENIN GEÇMIŞ KAYITLARI VE INCELEMESI YAPILABILMEKTEDIR, AYRICA SIGORTA SIRKETLERINE RAPOR VERILEBILMEKTEDIR, 

MÜŞTERILEMIZE DÜŞÜK MALIYETLI, PROFESYONEL TASARIM, PLANLAMA VE KURULUM, TELEVIZYON, FILM VE FOTOĞRAF STÜDYOLARI IÇIN BIR PROJE YÖNETIM HIZMETLERI SUNMAKTADIR.