• K2000 POWER DAYLİGHT YARIM PANEL LED 3-IŞIK SETİ, IŞIK STANDLI

Bu Kit 3 boyutlu hafif bir kurulum için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Üç K2000 Power LED Panel, ana, saç ve arka plan ışığı olarak işlev görebilir. Standlar kompakt ve hafiftir, ancak ışıkları ve bunlara ekleyebileceğiniz çoğu değiştiriciyi desteklemek için yeterince güçlüdür. Ürünle birlikte verilen taşıma çantası, bir yerden bir yere götürürken her şeyi güvenle saklamak için yeterli alana sahiptir.

YARIM BOYUTU - TAM PARLAKLIK

Orijinal K4000 Lumic ile kıyaslandığında yüzey alanının yarısı ile 1x1 boyutunda olduğundan daha yüksek bir parlaklık elde edebildik (K2000 Power: 2723 lux @ 1m 75 ° ışın açısı, K4000 Lumic: 2475 lux @ 1m 60 °), K2000 Power'ı mükemmel taşınabilir ışık kaynağı yapıyor.

MÜKEMMEL SEYAHAT ŞİRKETİ

Boyut olarak kompakt, düşük ağırlıkta ve ışık dayanağının dibine karşı ağırlık olarak monte edilebilecek ayrı bir pil plakasıyla K2000 Power, hafif ışık dayanaklarında da güvenle çalışan mükemmel bir yol arkadaşıdır.

YENİ EK SİSTEM

Işık şekillendirme aksesuarları için yeni F&V bağlantı sistemi sayesinde, ahır içi, bal peteği ızgaraları, difüzörler, filtre tutucular ve yumuşak kutular gibi ışık şekillendirme araçlarını K2000 Power'a kolayca ve güvenli bir şekilde monte edebilirsiniz.

* Taşıma çantasının uçakta kontrol edilmiş bagaj olarak kullanılması önerilmemektedir.

K2000 POWER DAYLİGHT YARIM PANEL LED 3-IŞIK SETİ, IŞIK STANDLI