• K2000S GÜÇ Bİ-RENKLİ YARIM PANEL LED 3-IŞIK SETİ IŞIK STANDLI

Bu Kit 3 boyutlu hafif bir kurulum için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. Üç K2000S Power LED Panel, ana, saç ve arka plan ışığı olarak işlev görebilir. Standlar kompakt ve hafiftir, ancak ışıkları ve bunlara ekleyebileceğiniz çoğu değiştiriciyi desteklemek için yeterince güçlüdür. Ürünle birlikte verilen taşıma çantası, bir yerden bir yere götürürken her şeyi güvenle saklamak için yeterli alana sahiptir.

YARIM BOYUTU - TAM PARLAKLIK

Orijinal K4000S Lumic ile kıyaslandığında yüzey alanının yarısı ile 1x1 boyutunda öncekinden daha yüksek parlaklık elde ettik, K2000 Power'ı mükemmel taşınabilir ışık kaynağı yaptık.

MÜKEMMEL SEYAHAT ŞİRKETİ

Boyut olarak kompakt, düşük ağırlıkta ve ışık dayanağının altına bir karşı ağırlık olarak monte edilebilecek ayrı bir pil plakasına sahip olan K2000S Power, hafif ışık dayanaklarında da güvenle çalışan mükemmel bir yol arkadaşıdır.

YENİ EK SİSTEM

Işık şekillendirme aksesuarları için yeni F&V bağlantı sistemi sayesinde, ahır içi, bal peteği ızgaraları, difüzörler, filtre tutucular ve yumuşak kutular gibi ışık şekillendirme araçlarını K2000S Power'a kolayca ve güvenli bir şekilde monte edebilirsiniz.

* Taşıma çantasının uçakta kontrol edilmiş bagaj olarak kullanılması önerilmemektedir.

K2000S GÜÇ Bİ-RENKLİ YARIM PANEL LED 3-IŞIK SETİ IŞIK STANDLI