• Z800S YUMUŞAK ULTRA RENKLİ Bİ-RENKLİ 1X2 LED PANEL 2-IŞIK TAKIMI

UltraColor Z800S Soft, iki renkli, TLCI 99, parlaklık, kompaktlık ve pasif bir şekilde soğutulmuş ve süper yumuşak olan F&V Soft panel serisinin en yeni üyesidir.

Parlaklık | 7210'a kadar Lux @ 1m

Z800S Soft ve isteğe bağlı KS-2 yoğunlaştırıcı, güçlü bir yumuşak ışığa ihtiyaç duyulduğunda mükemmel bir takımdır. 3639 lux @ 1m ve 130 ° ışın açısına sahip Z800S Soft zaten çok parlak bir ışık. KS-2 yoğunlaştırıcı ışığı 50 ° ışın açısına yoğunlaştırır ve parlaklığı inanılmaz bir 7210 lux @ 1 m (5600K) 'ye yükseltir.

Olması gerektiği gibi renkler

UltraColor Soft serisi, tüm renk sıcaklığı aralığında gerçek renk reprodüksiyonu sunar. Mutlak hassasiyetle oluşturulan cilt tonları ve renkler hiç bu kadar güzel görünmedi. CRI ve TLCI ölçümleri, sadece LED ışıkların tam spektrumu nasıl sağladığı hakkında küçük bir fikir verir, UltraColor Soft serisi dengeli bir renk tepkisi ile bu değerlerin ötesine parlayabilir - güzel görüntüler oluşturur. 99 TL'ye kadar bir TLCI ile saf beyaz ışık.

Gerçek Yumuşaklık - Tek, Yumuşak ve Temiz Gölge

Bir ışığın kalitesi sadece rengi ve parlaklığı ile değil aynı zamanda gölgeleri nasıl oluşturduğu ile de tanımlanır. Nesnelerin çevresine güzelce sarılan temiz, tek bir gölge ile UltraColor Soft çarpıcı sonuçlar verir. Kademeli gölge yok, düzensiz renk yok, sadece saf yumuşak ışık.

Yeni Işık Değiştirici Seçenekleri.

Yeni montaj sistemiyle, ışığı istediğiniz yere koymanıza izin vermek için ışığa ızgaralar, filtre tutucular ve ahır kapakları takabilirsiniz.

Z800S YUMUŞAK ULTRA RENKLİ Bİ-RENKLİ 1X2 LED PANEL 2-IŞIK TAKIMI